Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
Szybki kontakt

Kabiny/wanny:

tel. 517 534 995
tel. 506 620 180

biuro@hydromasaze.com


Fotowoltaika:

tel. 570 430 600

biuro@otoEnergia.pl

 

Poniedziałek-Piątek 9:00-17:00

 

SPA-SYSTEM

ul.Wilkszyńska 42

54-079 Wrocław

Artykuły

Hydromasaż jako terapia lecznicza dla osób starszych

2019-11-08 16:37:37
Hydromasaż jako terapia lecznicza dla osób starszych - older.jpg

Hydromasaż jako terapia lecznicza dla osób starszych

Osoby starsze często miewają kłopoty z bezsennością, bólem głowy czy schorzeniami kręgosłupa i stawów. W niektórych przypadkach nieprzyjemne dolegliwości można zniwelować domowymi sposobami. Świetnym rozwiązaniem zarówno dla osób starszych, jak i młodszych jest kabina prysznicowa z hydromasażem. Dzięki niej w łatwy sposób można pozbyć się bólów kostno-stawowych czy częstych skurczów. Jak dokładnie działa hydromasaż i kiedy warto z niego korzystać?

Sposoby na walkę z bezsennością

2019-10-17 10:53:37
Sposoby na walkę z bezsennością - sleeplessnes.jpg

Sposoby na walkę z bezsennością

 

Mówi się, że co trzecia osoba ma problemy z bezsennością. Kłopoty ze snem są uciążliwe zwłaszcza, kiedy utrzymują się przez długi czas. Kiedy wieczorem nie możemy zasnąć, a w nocy ciągle się budzimy, rano wstajemy z łóżka zmęczeni i poddenerwowani. Bezsenność jest bardzo uporczywa, a w skrajnych przypadkach może prowadzić do rozwoju chorób psychicznych oraz chorób układu sercowo-naczyniowego. Osoby zmagające się z zaburzeniami snu powinny jak najszybciej znaleźć sposób na to jak się ich pozbyć. W leczeniu bezsenności domowymi metodami świetnie sprawdzają się ziołowe herbatki, masaż oraz ciepłe kąpiele.

Wanna w małej łazience

2019-09-05 14:09:08
Wanna w małej łazience - w008_bez_logo.jpg

Wanna w małej łazience

Urządzenie łazienki to nie lada wyzwanie. Dlaczego? Bez względu na metraż pomieszczenie musi być funkcjonalne. W łazience nie tylko bierzemy kąpiel, ale często robimy też pranie czy make up. Aranżacja wnętrza jest szczególnie kłopotliwa, jeśli w grę wchodzi niewielki metraż. W wielu mieszkaniach łazienki mają nie więcej niż 3,5 m² powierzchni. Ze względu na oszczędność miejsca najczęściej montuje się w nich kabiny prysznicowe. Jeśli mamy małą łazienkę, a jednak nie wyobrażamy sobie dnia bez długiej kąpieli zdecydujmy się na zakup wanny. Przedtem jednak dokładnie rozrysujmy plan pomieszczenia i zastanówmy się jak zaoszczędzić miejsce oraz jaki wymiar urządzenia będzie pasował do naszego wnętrza.

Jak działają na nas olejki eteryczne?

2019-09-05 14:09:08
Jak działają na nas olejki eteryczne? - aromatherapy.jpg

Jak działają na nas olejki eteryczne?

Aromaterapia od lat uznawana jest za jedną z ciekawszych metod niwelowania napięcia mięśniowego czy nerwów. Olejki o zapachu ziół, kwiatów czy owoców działają bardzo silnie, przez co efekty ich stosowania zauważyć można już po pierwszym zabiegu. Naturalne kosmetyki mogą pomóc w leczeniu zmian skórnych, stanów depresyjnych, a nawet silnego stresu. W salonach SPA zabiegi z zakresu aromaterapii są dość kosztowne, więc warto korzystać z nich w domu. Już kilka kropli olejku dodane do wody sprawi, że wanna z hydromasażem czy kabina prysznicowa będzie wypełniała się fenomenalnym zapachem.

1 2 3 4 5 6 7 8