Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
Szybki kontakt

Kabiny/wanny:

tel. 517 534 995
tel. 506 620 180

biuro@hydromasaze.com


Fotowoltaika:

tel. 570 430 600

biuro@otoEnergia.pl

 

Poniedziałek-Piątek 9:00-17:00

 

SPA-SYSTEM

ul.Wilkszyńska 42

54-079 Wrocław

Dział serwisu

W naszej firmie stworzyliśmy dział serwisu. Jest to dział, który zajmuje się wszystkimi technicznymi aspektami związanymi z kabinami prysznicowymi oraz wannami z hydromasażem.

 

Dział ten posiada dostęp do wszystkich części zamiennych, w tym m.in.: rolki, uszczelki, komputery, generatory pary, deszczownice, słuchawki prysznicowe, masażery na stopy, oświetlenie kabinowe, dysze jacuzzi, itd...

 

Do każdego modelu kabin oraz wanien, dołączamy ilustrowaną instrukcję montażu oraz obsługi w języku Polskim.

Opisane są w niej wszelkie informacje na temat przyłączy wody, odpływu oraz specyfikacji elelektrycznej.

 

Nasi pracownicy techniczni przeszli szereg szkoleń związaych z montażem oraz serwisowaniem naszych produtków. Służymy pomocą zarówno na etapie przygotowania łazienki, na etapie montażu czy też podczas korzystania z kabin oraz wanien. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania techniczne, prosimy o kontat : serwis@hydromasaze.com.

 

Istnieje na rynku Polskim bardzo dużo firm, które sprzedają kabiny prysznicowe i wanny, lecz nie posiadają działu technicznego. Nie mają dostępu do części zamiennych. Fakt, sprzedają towary po bardzo atrakcyjnych cenach, jednakże po jakimś czasie w przypadku chęci zakupu danej części zamiennej pojawia sie problem - albo dana firma nie ma takiej części albo już poprostu nie prowadzi działalności i zniknęła z rynku. Warto więc zastanowić się nad zakupem i zaufać firmie z conajmniej kilkuletnim doświadczeniem w branży, która posiada zaplecze serwisowe.