Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
Szybki kontakt

Kabiny/wanny:

tel. 517 534 995
tel. 506 620 180

biuro@hydromasaze.com


Fotowoltaika:

tel. 570 430 600

biuro@otoEnergia.pl

 

Poniedziałek-Piątek 9:00-17:00

 

SPA-SYSTEM

ul.Wilkszyńska 42

54-079 Wrocław

Funkcjonalna łazienka – jak ją zaaranżować?

 

Funkcjonalna łazienka – jak ją zaaranżować?

 

Samodzielne projektowanie mieszkania nie jest łatwe. Zwłaszcza jeśli chcemy, by każde pomieszczenie było przestrzenne i efektowne. Dla większości osób największym wyzwaniem jest aranżacja kuchni i łazienki.  W szczególności, gdy wnętrza mają zaledwie kilka metrów kwadratowych. Całe szczęście, ostatnio pojawiło się wiele ciekawych rozwiązań, dzięki którym nawet niewielkie pomieszczenia nabierają nowoczesności i funkcjonalności. Jakie patenty sprawdzają się podczas aranżowania łazienki?

 

Pralko-suszarka

 

Nie każdy z nas może pozwolić sobie na garderobę czy pralnię, w której powinno suszyć się ubrania. W związku z tym, większość osób umieszcza suszarki w łazience. Niestety, dodatkowe urządzenie zajmuje sporo miejsca, co jest kłopotliwe szczególnie w małych mieszkaniach. Jak temu zaradzić? Producenci sprzętów AGD już od dawna oferują pralko-suszarki, dzięki którym wyprane ubrania są od razu suche. Aczkolwiek, urządzenia do tej pory nie cieszyły się dużą popularnością. Głównym powodem była ich wysoka cena oraz mała wydajność. Jednak obecnie pralko-suszarki są dużo tańsze, przez co coraz więcej osób decyduje się na ich zakup. Poza tym, nowoczesne urządzenia w porównaniu do starszych modeli zużywają mniej energii elektrycznej i są bardziej wydajne.

 

Kabina prysznicowa zamiast wanny

 

Chyba każdy marzy o tym, by po ciężkim dniu pracy wziąć ciepłą kąpiel. Niemniej jednak, posiadanie w łazience wanny nie zawsze jest dobrym wyjściem. Nie da się ukryć, że urządzenie zajmuje dużo miejsca, co sprawia, że nawet duża łazienka przestaje być przestronna. Całe szczęście, na polskim rynku dostępne są już kabiny prysznicowe z hydromasażem, dzięki którym prysznic może być równie przyjemny co kąpiel. Urządzenia z funkcją hydromasażu czy sauny parowej zapewniają niepowtarzalne doznania. Z tego powodu, najczęściej decydują się na nie osoby, które wieczorami lubią się odprężyć. Co najważniejsze, kabina prysznicowa zajmuje o wiele mniej przestrzeni niż wanna, przez co nie pomniejsza optycznie łazienki. Ponadto, urządzenie dodaje wnętrzu nowoczesnego charakteru. Wielofunkcyjne kabiny prysznicowe z hydromasażem można kupić w sklepie internetowym www.kabinyspa.com.pl.

 

Zabudowany kosz na bieliznę

 

Chociaż w wielu krajach pralka ma swoje miejsce w kuchni czy garderobie, w Polsce mamy zwyczaj umieszczania urządzenia w łazience. W związku z tym, podczas aranżacji tego wnętrza musimy zadbać o miejsce, w którym będziemy przechowywać ubrania przeznaczone do prania. Wiele osób korzysta z wolnostojących koszy na brudną bieliznę. Aczkolwiek, kiedy zależy nam na tym, by łazienka była funkcjonalna, możemy wybrać pojemnik, który będzie zabudowany. Takie rozwiązanie pozwoli nam zagospodarować sporo miejsca do przechowywania detergentów, ręczników czy kosmetyków. Poza tym, należy wspomnieć, że zabudowane kosze na bieliznę są również bardzo estetyczne. Pojemnik chowany do wąskiego regału jest dyskretny, co sprawia, że brudne ubrania nie rzucają się w oczy naszym gościom.