Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
Szybki kontakt

Kabiny/wanny:

tel. 517 534 995
tel. 506 620 180

biuro@hydromasaze.com


Fotowoltaika:

tel. 570 430 600

biuro@otoEnergia.pl

 

Poniedziałek-Piątek 9:00-17:00

 

SPA-SYSTEM

ul.Wilkszyńska 42

54-079 Wrocław

Oświetlenie w kabinie prysznicowej - jakie wybrać?

 

Oświetlenie w kabinie prysznicowej - jakie wybrać?

 

Kabina prysznicowa to świetna alternatywa dla wanny. Urządzenie pozwala zaoszczędzić sporo miejsca w łazience. Nowoczesne kabiny prysznicowe z hydromasażem są nie tylko funkcjonalne ale i świetnie wyglądają. Niektórzy wybierają je ze względu na wygodę, inni zaś z powodu unikalnego designu. Kluczową rolę w projekcie kabiny prysznicowej odgrywa oświetlenie. Odpowiednio dobrane światełka mogą całkowicie odmienić wygląd tradycyjnego urządzenia. Jakie oświetlenie najlepiej sprawdza się w kabinach?

 

Oświetlenie punktowe pozwoli się zrelaksować

 

Do niedawna większość kabin prysznicowych nie posiadało oświetlenia w ogóle. Dziś urządzenia dostępne są w różnych wariantach. Tradycyjne modele kabin mają wbudowane jedno źródło światła. Takie rozwiązanie jest jednak mało korzystne. Po pierwsze, jedna żarówka znacznie ogranicza widoczność podczas kąpieli. Po drugie nie wygląda z byt dobrze. Dużo lepszym wyborem będzie kabina prysznicowa z oświetleniem punktowym. Liczne światełka idealnie oświetlają każdy punkt pod prysznicem, co znacznie ułatwia np. depilację. Poza tym, kabiny prysznicowe o kilku źródłach światła tworzą przyjemny klimat. Kąpiel wśród światełek dających ciepłe światło pozwoli nam się zrelaksować. Dlatego też, kabina z większą ilością punktów świetlnych stanowi najlepszy wybór dla osób, które pod prysznicem lubią się odprężyć.

 

Dzięki oświetleniu LED uda nam się zaoszczędzić

 

Warto zwracać uwagę nie tylko na ilość punktów świetlnych w kabinie prysznicowej, ale także na ich rodzaj. Typ żarówek stosowanych w urządzeniu ma ogromny wpływ na wysokość naszych rachunków za energię elektryczną. Najbardziej ekonomiczne oświetlenie to LED. Światełka z wbudowanymi diodami są tanie w eksploatacji przez co pozwalają zaoszczędzić w ciągu roku sporo pieniędzy. Co ważne, cena nowych żarówek LED jest stosunkowo niska, więc ich wymiana również nie będzie kosztowna. Jeżeli raz na jakiś czas chcemy poczuć się jak w salonie SPA, wybierzmy kabinę z oświetleniem LED w kolorze.

 

Stawiajmy na nowoczesność

 

W łazience, jak i w każdym innym pomieszczeniu naszego domu musimy czuć się dobrze. W związku z tym, podczas aranżacji tego pomieszczenia należy zadbać o każdy szczegół. By łazienka zachwycała swoim projektem warto stawiać na oryginalne rozwiązania. Wśród nowoczesnych urządzeń znaleźć można kabiny prysznicowe z hydromasażem, które posiadają zintegrowane oświetlenie podwodne. Światełka LED w towarzystwie wody wyglądają bardzo gustownie. Z tego względu kąpiel to czysta przyjemność. Osoby, które szukają kabiny prysznicowej z nowoczesnym oświetleniem mogą skorzystać z oferty kabinyspa.com.pl. W razie jakichkolwiek wątpliwości pracownicy sklepu doradzą jaki model urządzenia będzie najlepszy.

 

Oświetlenie w kabinie prysznicowej ma ogromny wpływ na nasz komfort podczas kąpieli. Podczas wyboru urządzenia pamiętajmy więc, by zwrócić uwagę na kwestię światełek. Optymalnym rozwiązaniem będzie oświetlenie LED, które wygląda świetnie i na dodatek pozwoli nam zaoszczędzić.