Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
Szybki kontakt

Kabiny/wanny:

tel. 517 534 995
tel. 506 620 180

biuro@hydromasaze.com


Fotowoltaika:

tel. 570 430 600

biuro@otoEnergia.pl

 

Poniedziałek-Piątek 9:00-17:00

 

SPA-SYSTEM

ul.Wilkszyńska 42

54-079 Wrocław

Prostokątne

Kabiny prysznicowe z hydromasażem – luksus każdego dnia dostępny dla Ciebie. Dzięki temu że stawiamy na wysoką jakość oraz rozsądną cenę, już teraz stać Cię na luksus który kiedyś mógł być tylko marzeniem. Kabina prysznicowa z hydromasażem to eleganckie i nowatorskie rozwiązanie dla każdej łazienki. Wielofunkcyjna kabina prysznicowa z sauną zapewni całkowicie nowe doznania.

Relaks po ciężkim dniu : Wyobraź sobie kolejny ciężki dzień w pracy. Przychodzisz do domu i  kiedy już myślisz, że nic nie będzie w stanie Cię odprężyć. Wystarczy wejść do kabiny prysznicowej z hydromasażem i zapomnieć o troskach. Po chwili poczujesz się jak w niebie. Możesz skorzystać z tradycyjnej, wielofunkcyjnej słuchawki z regulacją wysokości uchwytu na prysznic. Dodatkowo, w kabinie możesz wygodnie spocząć na siedzeniu z oparciem. Chcesz się całkowicie odprężyć? Skorzystaj z funkcji hydromasażu pleców. Poczujesz nie tylko ulgę, ale i nową energię, która pozwoli Ci z radością podejmować nowe wyzwania. Lubisz słuchać muzyki podczas korzystania z prysznica ? Nasza kabina prysznicowa z hydromasażem posiada funkcje podłączenia np. odtwarzacza DVD/MP3. Dzięki temu możesz słuchać swojej ulubionej muzyki niekoniecznie pochodzącej z radia.

Technologia działa na Twoją korzyść : Kabina prysznicowa z sauną idealnie współgra z nową technologią. Wyobraź sobie słuchanie muzyki czy rozmowę telefoniczną biorąc relaksujący prysznic. Nastrój relaksu pogłębi eleganckie oświetlenie. Teraz wystarczy, że zapomniesz o troskach, poddasz się przyjemności i włączysz muzykę lub film. Do dyszy parowej możesz dodać kilka kropel olejku zapachowego i rozkoszować się inhalacją. Sauna w kabinie idealnie sprawdza się w przypadku chęci poprawienia odporności całego organizmu. Już nie musisz jechać do centrum sportowego, aby skorzystać z sauny. Wystarczy nastawić funkcję sauny w swoim domowym SPA.