Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
Szybki kontakt

Kabiny/wanny:

tel. 517 534 995
tel. 506 620 180

biuro@hydromasaze.com


Fotowoltaika:

tel. 570 430 600

biuro@otoEnergia.pl

 

Poniedziałek-Piątek 9:00-17:00

 

SPA-SYSTEM

ul.Wilkszyńska 42

54-079 Wrocław

Wanny prostokątne z hydromasażem

Wanna z hydromasażem, coś więcej niż kąpiel. Wanna znajduje się na wyposażeniu niemal każdego polskiego mieszkaniu lub domu. Można jednak sprawić, aby codzienna kąpiel była czymś więcej niż zwykłym zabiegiem higienicznym. Aby było to możliwe, należy staranie przemyśleć zakup.

W czym pomaga masaż wodny : Kąpiel może być znacznie przyjemniejsza, jeśli mamy wannę z hydromasażem. Masaż wodny stosowany jest od wieków i od dawna zalecany jest przede wszystkim w schorzeniach układu mięśniowego i krążenia, pomaga również w dolegliwościach kostnych i w chorobach reumatycznych. Mimo, że wanna spa często nie usunie przyczyn choroby, to na pewno poprawi samopoczucie, częściowo także zrównoważy zaburzenia krążenia, pozytywnie wpłynie na układ nerwowy i odpornościowy. Ujędrni skórę i ją nawilży. Dlatego zalecany jest nie tylko dla ludzi z wewnętrznymi dolegliwościami. Pamiętajmy o tym, że zimna kąpiel w temperaturze do 30 stopni Celsjusza pobudza krążenie i przyspiesza przemianę materii, orzeźwia i działa przeciwbólowo. Kąpiel w temperaturze obojętnej uspokaja, rozluźnia i zmniejsza napięcie mięśni. Z kolei kąpiel w ciepłej wodzie ma działanie rozkurczowe, nasenne oraz poprawia pracę układu krążenia.

Jak zainstalować wannę z hydromasażem : Do zainstalowania wanny z hydromasażem nie trzeba mieć pokoju kąpielowego, choć według producentów z takiej wanny najwygodniej korzysta się w łazience o powierzchni co najmniej 6 metrów kwadratowych. Tym bardziej, jeśli mamy do czynienia z wanną z kabiną prysznicową.Wybór wanny do małej łazienki jest oczywiście trudniejszy, więc warto mu poświęcić szczególną uwagę. Można też zamówić wannę w dowolnym kształcie, dopasowanym do naszej łazienki. Taka wanna będzie jednak dużo droższa od standardowej. Wanna z kabiną prysznicową aktualnie stanowi idealne rozwiązanie, ze względu na połączenie tych dwóch funkcji. Możemy cieszyć się urokami kąpieli w wannie, a jeżeli nie mamy czasu to możemy skorzystać z prysznica, który posiada funkcję deszczownicy z sufitu. Możemy na słuchawce prysznicowej ustawić funkcje mżawki i rozkoszować się delikatnym masażem całego ciała. Dla osób dbających o swoje zdrowie posiadamy wanny spa. Wyposażone są one w dysze wodne, dysze powietrzne, sterylizację ozonową oraz jacuzzi. Duża popularność sprawia, że ceny stają się coraz bardziej przystępne a wzrastająca konkurencja sprawia że systematycznie jest podnoszona jakość naszych produktów.