Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
Szybki kontakt

Kabiny/wanny:

tel. 517 534 995
tel. 506 620 180


Meble/materace:

tel. 570 430 600

 

biuro@hydromasaze.com

 

Poniedziałek-Piątek 9:00-17:00

Sobota-do ustalenia

 

SPA-SYSTEM

ul.Wilkszyńska 42

54-079 Wrocław

Artykuły

Kąpiel na lepszą koncentrację? Jak najbardziej!

2019-11-15 13:29:55
Kąpiel na lepszą koncentrację? Jak najbardziej! - promotion_pictures_(6).jpg

Kąpiel na lepszą koncentrację? Jak najbardziej!

Często miewamy kłopoty z koncentracją. Zwłaszcza kiedy jesteśmy przemęczeni lub kiedy za oknem jest brzydka pogoda. Z roztargnieniem łatwo jednak sobie poradzić. Wystarczy odrobina relaksu. Świetnym sposobem na rozluźnienie będzie kąpiel czy też aromaterapia. Zwłaszcza jeśli w naszej łazience wbudowane jest jacuzzi lub kabina prysznicowa z hydromasażem.

Hydromasaż - świetny sposób na urozmaicenie kąpieli dziecku

2019-11-15 13:29:55
Hydromasaż - świetny sposób na urozmaicenie kąpieli dziecku - img_0955.jpg

Hydromasaż - świetny sposób na urozmaicenie kąpieli dziecku

 

Wiele dzieci nie przepada za kąpielą. Część z nich ma uraz do kosmetyków, które szczypią w oczy, a część podczas mycia najzwyczajniej się nudzi. Żeby dziecko chętniej wybierało się do łazienki, warto zadbać o to, aby kąpiel była dla niego atrakcyjna. Maluchy uwielbiają pianę i bąbelki, które pozwalają im się czuć jak w jacuzzi. W wannie lubią też bawić się zabawkami. Świetnym sposobem na urozmaicenie dzieciom kąpieli jest hydromasaż. Dzięki niemu, maluchy nie chcą wychodzić z wanny, więc rodzice mogą spokojnie je umyć. Ponieważ hydromasaż ma wiele właściwości, kąpiel z bąbelkami będzie dla malucha nie tylko fajna, ale i zdrowa.

Hydromasaż jako terapia lecznicza dla osób starszych

2019-11-08 16:37:37
Hydromasaż jako terapia lecznicza dla osób starszych - older.jpg

Hydromasaż jako terapia lecznicza dla osób starszych

Osoby starsze często miewają kłopoty z bezsennością, bólem głowy czy schorzeniami kręgosłupa i stawów. W niektórych przypadkach nieprzyjemne dolegliwości można zniwelować domowymi sposobami. Świetnym rozwiązaniem zarówno dla osób starszych, jak i młodszych jest kabina prysznicowa z hydromasażem. Dzięki niej w łatwy sposób można pozbyć się bólów kostno-stawowych czy częstych skurczów. Jak dokładnie działa hydromasaż i kiedy warto z niego korzystać?

Sposoby na walkę z bezsennością

2019-10-17 10:53:37
Sposoby na walkę z bezsennością - sleeplessnes.jpg

Sposoby na walkę z bezsennością

 

Mówi się, że co trzecia osoba ma problemy z bezsennością. Kłopoty ze snem są uciążliwe zwłaszcza, kiedy utrzymują się przez długi czas. Kiedy wieczorem nie możemy zasnąć, a w nocy ciągle się budzimy, rano wstajemy z łóżka zmęczeni i poddenerwowani. Bezsenność jest bardzo uporczywa, a w skrajnych przypadkach może prowadzić do rozwoju chorób psychicznych oraz chorób układu sercowo-naczyniowego. Osoby zmagające się z zaburzeniami snu powinny jak najszybciej znaleźć sposób na to jak się ich pozbyć. W leczeniu bezsenności domowymi metodami świetnie sprawdzają się ziołowe herbatki, masaż oraz ciepłe kąpiele.

1 2 3 4 5 6 7