Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
Szybki kontakt

tel. 517 534 995
tel. 506 620 180

biuro@hydromasaze.com

 

Poniedziałek-Piątek 9:00-17:00

Sobota-do ustalenia

 

SPA-SYSTEM

ul.Wilkszyńska 42

54-079 Wrocław

Artykuły

Sposoby na walkę z nieestetycznym cellulitem

2019-05-17 12:00:00
Sposoby na walkę z nieestetycznym cellulitem - celulit.jpg

Sposoby na walkę z nieestetycznym cellulitem

 

Cellulit to prawdziwa zmora kobiet. Tak zwana pomarańczowa skórka sprawia, że panie czują się nieatrakcyjnie. Powodów powstawania cellulitu jest wiele. Nieestetyczne zmiany pojawiają się jednak najczęściej na skutek odkładania się tkanki tłuszczowej. Walka z pomarańczową skórką nie jest łatwa. Całe szczęście istnieje kilka trików na to, by ją przyśpieszyć.

Jak zadbać o skórę przed wakacjami?

2019-04-22 12:00:00
Jak zadbać o skórę przed wakacjami? - images.jpg

Jak zadbać o skórę przed wakacjami?

 

Podczas wakacji mnóstwo osób wyjeżdża nad morze. Słońce, ciepły piasek i szum fal wprawia nas w świetny nastrój. By w trakcie wyjazdu czuć się naprawdę świetnie, przed urlopem koniecznie trzeba zadbać o skórę. Niestety, stosowanie kremu z filtrem nie wystarczy. Żeby na plaży wyglądać perfekcyjnie, warto regularnie fundować sobie domowe SPA.

Oświetlenie w kabinie prysznicowej - jakie wybrać?

2018-01-18 11:23:00
Oświetlenie w kabinie prysznicowej - jakie wybrać? - 3[40].jpg

Oświetlenie w kabinie prysznicowej - jakie wybrać?

 

Kabina prysznicowa to świetna alternatywa dla wanny. Urządzenie pozwala zaoszczędzić sporo miejsca w łazience. Nowoczesne kabiny prysznicowe z hydromasażem są nie tylko funkcjonalne ale i świetnie wyglądają. Niektórzy wybierają je ze względu na wygodę, inni zaś z powodu unikalnego designu. Kluczową rolę w projekcie kabiny prysznicowej odgrywa oświetlenie. Odpowiednio dobrane światełka mogą całkowicie odmienić wygląd tradycyjnego urządzenia. Jakie oświetlenie najlepiej sprawdza się w kabinach?

Wanna narożnikowa czy prostokątna?

2018-01-18 11:23:00
Wanna narożnikowa czy prostokątna? - w002-2[1].jpg

Wanna narożnikowa czy prostokątna?

 

Aranżacja wnętrz to niełatwe zadanie. Zwłaszcza, jeżeli nie jesteśmy profesjonalistami. Remont łazienki otwiera przed nami wiele możliwości. Bez względu na metraż pomieszczenia, można urządzić je tak, by było funkcjonalne. Aranżowanie łazienki wiąże się z doborem odpowiedniej wanny. Wybór armatury w dzisiejszych czasach jest bardzo szeroki. Wanny z hydromasażem czy wanna z kabiną prysznicową to jedne z najczęściej wybieranych wersji urządzeń. Wśród nich wyróżnić można modele narożnikowe lub prostokątne. Jak wybrać wannę idealną do swojej łazienki?

1 2 3 4